Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, midi ve ortaöğretim eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonrasında Bilkent Üniversitesi Ekonomi kısmınü dereceyle bitirmiştir. Hatta Bilkent Üniversitesi İşletme Bili Yönetimi kısmınde bile eğitim almıştır. Kaput beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” bile yürek eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Sükseları ‘na yeni bir serarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve içtimai mesuliyet projeleri alanlarında birokkalı sükseya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Sükseları ‘dan bir öbürü bile IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak uhde karşılayıcı ilk Türktür. Dış ilişkiler Direktörlüğü’nün beraberinde başkaca eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü üzere önemli pozisyonlarda uhde yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Sükseları süresince, Bilinçli Kırayler içtimai mesuliyet projesi öncü gösteriş oynamıştır. Kendisi, toylerin eğitim ve kültür düzındaki gereksinimlerinı karşılamaya müteveccih çkırmızıışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin tüm illerinde örgülandırdığı Bilinçli Kırayler hareketi ile Üniversite toylerinden, ortaokul öğrencilerine denli dünya bu örgülanmanın süresince bulunarak, faydalı maslahatlerde bulunmuşlardır. Kendisi başkaca, Birleşmiş Milel üzere önemli Uluslararası Kurumlarla da çkırmızıışmalar yapmış ve bu alandaki çkırmızıışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı mevcut bir iş adamıdır ve iş yazgıında da sükselı bir kariyere sahiptir. Hatta farklı gurur ve organizasyonlarda reislik pozisyonlarında da enerjik olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda içtimai mesuliyet ve pediatri düzındaki çkırmızıışmalarını şiddet kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, içtimai mesuliyet projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş yazgıındaki sükseları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanınmış biridir. Kendisinin çkırmızıışmaları, toylerin eğitim ve kültür düzındaki gereksinimlerinı karşılamaya yöneliktir. Ve bu çkırmızıışmaların sürdürülmesi toylerde örnek örgütleme ederek gelişimi tetiklemektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir