MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine momentum kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı külliyen huzurlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere tatbik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten internet sitesi üzerinden alakalı taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada tatbik üzerinden neşriyat karşılayıcı tatbik günlük yüzlerce vakit dinlenerek arazi didaründe İslamiyet’in elan hızlı tanılamanmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla dokumalarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde memleket haricinde yaşayan doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak memleket haricinde bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi dokumayor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce hanek ettiriyor. Eserin bu denli müessir olduğu bilindiği yürekin tatbik ve gayrı dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya seyretmek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça hanek ettiren tatbik nitekim görülmeye ayar. İnternet sitesi külliyen hareketli uyuma malik ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği yürekin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi mütemadi vüruttirilmekte ve kullanıma elan amelî bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çaldatmaışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan seda sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde aldatmaıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en hayır şekilde temaşa edilmeye çaldatmaışılmaktadır.

Sıra içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce adam hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en hayır şekilde faydalanmaktadır. Esasen tatbik marketlerden baktığınız dem uygulamanın benekının ve indirilme oranının ne denli ali bulunduğunu görebilirsiniz. Buda düşünmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması meydanında nitekim yalabık bir iş çıyaşlıp insanlara en hayır şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir