ucbasaktarim.com: Avrupa Model Gübre Serpme Makinası

Üçmebdeak Tarım, kültür makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri için ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Munis aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve barınma platformını katkısızlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanoğlu ilkel kültür yapmaya mebdeladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok önemsiz bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını kontralayacak zirai üretimle mücadelemaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit dileme ve kültür bölümünün gitgide çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuştur. Teknoloji ile yanında gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, kendiliğinden ve yardımcı kültür makineleri kabil ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak farklılıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. üste yalnızca kültür bölümü değil, ülkenin ihracat hacmi de gitgide artmaktadır.

Üçmebdeak Tarım , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve yüksek üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en kazançlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkırmızıışanı ile devim bilimi ve sinerjilü adam kaynağına mevla olan Üçmebdeak Tarım, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte makine üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış paha sağlayan Üçmebdeak Tarım; sıkışık Ar-Ge çkırmızıışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını daim yükseltmektedir. Kesiksiz tekâmül ve sıfır günah üretim sistemi, Üçmebdeak Tarım ürünlerinin hem vatan ortamında hem de vatan haricinde güvenilerek kullanılmasının mebdelıca nedenidir. Üçmebdeak Tarım, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçmebdeak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin uygun ve kararlı bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi yeterli ve sahih bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile lüzumsuz basma yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve doğurgan bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde henüz az efor tüketme ederek çok henüz katkısızlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın lüzumsuz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok henüz katkısızlıklı sözır ve toprağınızdan henüz ziyade semere ve göverti elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması için kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz doğurgan bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en mehabetli ihtiyaçları olan azık maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz doğurgan payanlar elde edebilirsiniz.

Üçmebdeak Tarım olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine taşımak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden taşımak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da yalınlık bir trap haksına teslim etmek için münteşir olarak kullanılır. Dip yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden taşımak mümkündür. Dip yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden taşımak için kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap haksı kabil alanlara teslim etmek için tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan ense yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıkarılabilir bir bağlamlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değişlemtirilebilir ve birokkalı ataşmanla da vâsiletilebilir. Ana birlikteşenler umumiyetle hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çkırmızııştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da eylem ettirilir. Teleskopik portörlara bakarak oranla bağan maliyetleri ve çok yönlülükleri de ense yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör ense yükleyiciler için tercih edilebilecek birokkalı üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gurur gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem bedel hem de kalite olarak avantaj katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Tarım makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden Üçmebdeak Tarım’ın ense yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek olgun sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin tahsil ve balyalama işlemlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu örgülması işlemlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçmebdeak Tarım olarak Ot Tahsil Tırmıkları da kültür makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yem kompozit makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme esnasında iş bastırıkünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında nazarıitibar etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine nazarıitibar edilmediği devran efsaneviın mazotü ve etinden verim kırmızıınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak besleme esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken tüm gıdaları uslu seferde alabilir ve henüz kazançlı beslenebilir. Yem karmanın örgülması efsaneviın tüketmesi gereken tüm gıdaları bir araya getirerek henüz kazançlı beslenmesine böylelikle henüz ziyade verim almanızı katkısızlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Yem Muhtelit Makinaları da Üçmebdeak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmebdeak Tarım olarak çarelama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kabil en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (Standart) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi örgüsı kibar ve doğurgan bir zirai üretim için mehabetli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan kültürı için önemli bir köprü işlemlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz kazançlı durumlara gelmesi için zirai ihracat noktasında Üçmebdeak Tarım olarak tüm çkırmızıışanlarımızın yardımsıyla yanında
Üçmebdeak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve de doğru ürün tercihi için: https://ucbasaktarim.com/

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir