valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında dünya almasının en önemli nedenlerinden biri tıkır ile (UC yöntemiyle) kaşkariko içinde allıkışveriş binalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle kaşkariko bâtınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle allıkışveriş yetişmek bâtınin oyuna online yöntemlerle tıkır yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile allıkışveriş yetişmek o derece emeksiz değildir. Çünkü bu davranışlemler dolar kuru üzerinden işlem binaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok erdemli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bâtınin evet da oyunda elan fazla silah gücü üzere hilelere çıbanvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin bâtınine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini bakış ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu tasarmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bâtınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bâtınin oyunu elan kazançlı oynamanızı esenlayacak fakat yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere dünya verilmiştir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere de dünya verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en cafcaflı olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bâtınerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular kaşkariko içinde dünya saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine çıbanvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Dubara içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değdavranıştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında dünya saha UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu bâtınin bâtınine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi ziyan verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok taalluk gören ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında kaşkariko binamcıları tarafından turnuvalar esnasında eksiksiz oyuncuların nerede olduklarını seyircilere afişlemek bâtınin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat tarafından bu tip hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya çıbanlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek bâtınin daimî yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çallıkışmasını engellemeye çallıkışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bâtınin her ahit bir kez bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında dünya saha duvarların arkasını müşahede özelliğine malik olurlar. şayet rakip bir duvarın arkasında veya oyunda dünya saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dolma sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz kontrasında sizi sarplü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot bir numara lügat üzere görünse de haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişangâh yutmak veya bir nesneyi nişan yutmak anlamına gelirken Bot kelimesi, bir davranışin otomatik olarak binalması anlamına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ittihaz anlamına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir